TŪRISMA KAUSS

 

Latvijas kauss Trofi reida tūrismā – Nolikums

Trofi Reidu norises noteikumi – saite

Kopvērtējums – saite

4.DALĪBNIEKU AUTOMAŠĪNAS.

4.1.  TK izcīņā var piedalīties ar apvidus automašīnām, kurām jāatbilst likumīgām prasībām lietošanai pa Latvijas koplietošanas ceļiem un riepu izmērs nav lielāks par 890mm diametrā un 400mm platumā. Aizliegts izmantot traktortehnikas riepas.

4.2.  TK izcīņas sacensībās Rīkotājs var atļaut startēt arī ar motocikliem un smagajām apvidus automašīnām atsevišķās ieskaites grupās bez gada kopvērtējuma punktiem.

5.3 Gada kopvērtējumu ekipāžām veido 5 (piecu) labāko posmu rezultāti. Vienāda punktu skaita gadījumā augstāku vietu iegūst ekipāža, kura ieguvusi vairāk pirmās vietas, otrās vietas utt., ja arī šie rādītāji vienādi, tad augstāku vietu ieņem ekipāža, kas ieņēmusi augstāku vietu pēdējā posmā, kur tās ir piedalījušās.

5.3.1 Gada pēdējā posmā iegūtajiem punktiem tiek piemērots koeficients k=1.5

Licences:

Gada nolikuma punkts

5.7. Gada kopvērtējuma punktus saņem tikai dalībnieki ar gada licenci, vienreizējās licences turētājs gada kopvērtējuma punktus nesaņem.

  • Gada licences cena 2022. gadā ir 50,0 EUR,
  • vienreizējās licences cena 2022. gadā – 15,0 EUR.
  • vienreizējo Licenci iegādājoties sacensību dienā reģistrācijas laikā 25EUR.  

  One Response to “TŪRISMA KAUSS”

  1. Tūrisma kausā līdz šim atsevišķa ieskaite ATV nav veidota, bet piedalīties varat. Obligāta prasība ir startēšana komandā pa diviem braucējiem, dalības maksas jāskatās katrās sacensībās.
    Tas kas vēl obligāti nepieciešamas tās dzīvības apdrošināšanas un licences. Licences maksas gadam ir 50 EUR vai vienreizējā 15 EUR, apdrošināšana atkarībā no seguma un termiņa no 7- 50 EUR uz gadu.
    Vairāk informācijas varu nosūtīt e-pastā, ja atrakstīsiet jautājumus uz trofi@trofi.lv

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)